Херсонка - у збірній України з жіночого футболу

Херсонка - у збірній України з жіночого футболу
Національна збірна команда України з жіночого футболу після завершення навчально-тренувальних зборів розпочала етап відбіркових матчів до Чемпіонату Європи 2021 року.

Нагадаємо, що до складу збірної України увійшла гравець лінії захисту ФК «Восход» зі Старої Маячки Олешківського району Яна Деркач (на фото).

На жаль, першу гру українські футболістки програли дворазовим чемпіонкам світу - команді Німеччини з рахунком 0:8. Наступна гра збірної України, знову ж з командою з Германії, відбудеться 5 жовтня.

Крім України і Німеччини, у першій відбірковій групі виступають також Ірландія, Греція, Чорногорія. Збірна Німеччини - беззаперечний лідер, але завдання для збірної України - зайняти друге місце, що гарантує вихід до стадії плей-оф.

Проте суперники - команди європейського рівня, тому боротьба за участь у фіналі Євро-2021 обіцяє бути цікавою. Фінал жіночого Євро пройде в Англії в липні 2021 року. З 47 команд, які беруть участь у відбіркових матчах, на вирішальну стадію вийдуть лише 15.

"Гривна"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів