«Школа волонтера» ХДУ запрошує до співпраці

У новому навчальному році розпочала активну діяльність «Школа волонтера «Почуємо! Зрозуміємо! Допоможемо!»Соціально-психологічної служби Херсонського державного університету.

На молодь чекає чимало заходів, де кожен небайдужий студент матиме змогу проявити себе та допомогти тим, хто цього потребує.

«План-регламент роботи включає психологічні тренінги, семінари, участь у благодійних заходах, також заплановані консультації для студентів і співробітників вишу. Вже у середині вересня стартує психодіагностика студентів усіх факультетів ХДУ», – розповідає керівник Соціально-психологічної служби ХДУ Альона Єфімова.

Крім того, на початку навчального року в школі волонтера «Почуємо! Зрозуміємо! Допоможемо!» продовжують активно працювати студенти III курсу. Вони ділитимуться досвідом зі своїми новими товаришами – першокурсниками, тим більше, що вони вже отримали свої волонтерські книги.

Зауважимо, що учасники «Школи волонтера» – активні учасники загальноуніверситетських і загальноміських заходів. І перший – це соцільний флешмоб до Дня міста. У ході якого доброчинники будуть розважати дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, проведуть соціальний марафон. А наприкінці вересня заплановано захід до Дня людей похилого віку «Золотий вік».

«Також у цьому місяці у рамках роботи запланована співпраця з районними радами. На студентів чекають ґрунтовні лекції, до того ж, інспектори нададуть консультації дітям соціальних категорій» – коментує фахівець з соціальної роботи Дар'я Доманчук.

Нагадаємо, Соціально-психологічна служба допомагає створювати психологічні умови для розвитку творчих здібностей, пізнавальної та мотиваційної сфери особистості майбутніх фахівців. Також сприяє створенню позитивного соціально-психологічного клімату у колективах студентської молоді, професорсько-викладацького складу та осіб, залучених до навчально-виховного процесу.

Тож Соціально-психологічна служба Херсонського державного університету запрошує усіх небайдужих до співпраці.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон