У ХДУ готуються до Міжнародного дня грамотності

У ХДУ готуються до Міжнародного дня грамотності
До Міжнародного дня грамотності, який щорічно відзначають 8 вересня, студенти ІІ курсу факультету української філології та журналістикиразом із куратором Світланою Мартос підготували низку заходів.

Так, напередодні свята молодь зробила вітальні листівки для всієї спільноти ХДУ, які вони розвішали у виші.

Як зазначають самі студенти, мета цієї акції – аби респонденти замислилися над станом своєї грамотності, аби люди говорили більш грамотно українською мовою та заохотити молодь любити рідну мову.

«Такі заходи конче потрібні студентству. Ми хочемо донести, що бути грамотним не лише необхідно, а й модно»,– поділилася враженнями студенти 211, 212 групи.

Доцент кафедри української мови, куратор Світлана Мартос зазначає, що викладачі кафедри та студентство організовують подібні заходи, щоб наголосити на важливості грамотної людини для суспільства.

Та святкування цього дня не обмежується лише цією акцією. Вже наступного тижня на факультеті української філології та журналістики відбудеться інтерактив «Грамотність – запорука успіху людини». За допомогою сучасних технологій усі охочі зможуть перевірити власні сили та вдосконалити знання української мови.

Організатори запрошують усіх долучитися до Міжнародного дня грамотності та довести, що грамотним бути модно!

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів