Педагоги набували практичного досвіду в ХДУ

Вчора, 6 вересня, у Херсонському державному університеті на факультеті ком'ютерних наук, фізики та математики відбувся семінар,спрямований на знайомство з особливостями впровадження STEM-освіти та практичного опанування основ робототехніки.

Захід пройшов спільно з Херсонською академією неперервної освіти. В рамках підвищення кваліфікації, вчителів фізики, математики та інформатики загальноосвітніх шкіл запросили на факультет ком'ютерних наук, фізики та математики, аби ознайомити і дати можливість практично спробувати себе у робототехніці.

«Одним із завдань Херсонського державного університету є розвиток STEM-освіти у регіоні. А найефективніше це зробити через вчителів, які наразі працюють в школах», – розповідає декан факультету ком'ютерних наук, фізики та математики ХДУ Наталія Кушнір.

Сьогодні понад 30 вчителів завітали на семінар, в рамках якого вони працювали з конструкторами Lego WeDo 2.0 для дітей 6-9 років, з конструкторами Lego Mindstorm для учнів від 10 років. А також ознайомилися з моделями роботів, зібраними на платформі Arduino.

«Після таких практичних семінарів учителі розуміють, які перші кроки зробити для того, аби запустити STEM-освіту в школі. І, безумовно, ми завжди із задоволенням допомагаємо, надаємо методичні поради. Сподіваюся, що така плідна співпраця в подальшому дасть гарні результати», – прокоментувала Наталія Кушнір.

Вчитель математики та інформатики Хлібодарівського НВК Чаплинського району Оксана Барабаш поділилася своїми враженнями: «Сьогодні ми в STEM-лабораторії ХДУ побачили принципи роботи робототехніки. Відверто кажучи, я надзвичайно чекала цього дня і недарма – отримала велике задоволення від того, що нас познайомили з перспективами майбутнього, і з тим, чого можемо навчитися самі і навчити наших вихованців».

А вчитель фізики та інформатики Херсонського НВК I-II ступенів № 8 Херсонської міської ради Алла Саржан вже не вперше відвідує подібні семінари у ХДУ: «Кожного разу, відвідуючи подібні семінари, я відкриваю для себе щось нове. І вже почала впроваджувати робототехніку у школі. Хочу відмітити, що факультет розвивається, стає сучаснішим. Велика заслуга у цьому декана і керівництва університету в цілому», – зазначила Алла Миколаївна.

Варто відмітити, що семінар для вчителів загальноосвітніх шкіл проводила доцент кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики ХДУ Наталія Осипова.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон