В ХДУ обговорили актуальні питання перед стартом нового навчального року

Сьогодні, 30 серпня, у Херсонському державному університеті відбулася Конференція трудового колективу та Вчена рада.

Вже традиційно колектив начального закладу збирається на початку нового навчального року, аби підбити підсумки роботи університету за минулий навчальний рік та окреслити перспективні плани на майбутнє.

На початку заходу перед зібранням виступила проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Наталія Тюхтенко, яка повідомила присутнім приємну новину: з сьогоднішнього дня народний депутат України VIII скликання Олександр Співаковський приступив до виконання обов'язків ректора Херсонського державного університету згідно наказу Міністерства освіти і науки України, напередодні склавши повноваження народного депутата України.

Це повідомлення було сприйняте оплесками і одностайною підтримкою колективу. І, звичайно, слова привітання ректору пролунали від студентства – голови старостату університету Анастасії Самойленко.

«Ми вдячні за сучасні аудиторії, коворкінг-центр, спортивний майданчик, оновлену бібліотеку і, звичайно, басейн, відкриття якого відбудеться незабаром», – зазначила студентка та побажала Олександру Володимировичу від молоді успіхів, натхнення, впливових та позитивних рішень для подальшого розвитку університету.

У свою чергу Олександр Співаковський подякував Наталії Тюхтенко за сумлінне виконання обов'язків ректора вишу.

Надалі ректор Херсонського державного університету виступив перед присутніми з доповіддю про результати роботи Херсонського державного університету в 2018-2019 навчальному році.

«Ми всі члени однієї команди. Ми працюємо заради нашого університету, наших студентів, задля того, щоб наш навчальний заклад гордо святкував і своє 200-річчя. І це залежить, безпосередньо, від нашої відповідальності, єднання, готовності до змін і руху вперед», – наголосив очільник вишу.

Надалі він зупинився по напрямах роботи, акцентуючи на пріоритетах нового навчального року та викликах, які наразі стоять перед колективом і на які ми повинні знаходити відповіді. Це наукова та академічна робота, міжнародна діяльність, інфраструктура університету, яка за словами Олександра Володимировича, буде продовжуватися і надалі.

«Це робиться для того, аби молодь прагнула знаходиться у виші 24/7/365, аби їм було комфортно і цікаво», – наголосив ректор.

Завершуючи свій виступ Олександр Співаковський зазначив: «Ця робота спільна. Цей рік буде доволі складний. На нас чекають реформи. Тому ми повинні бути до цього готові».

Також у ході засідання члени конференції заслухали та затвердили зміни до складу делегатів Конференції трудового колективу ХДУ, вченої ради ХДУ та План-регламенту роботи ХДУ на 2019-2020 навчальний рік.

Надалі у конференц-залі відбулося засідання Вченої ради ХДУ. Про виконання Стратегічного плану розвитку Херсонського державного університету на 2018-2023 роки ґрунтовну доповідь представила присутнім проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Наталія Тюхтенко.

Проректор з наукової роботи Сергій Омельчук доповідав з двох питань: про державну атестацію університету в частині провадження наукової (науково-технічної) діяльності та про впровадження в діяльність ХДУ нової редакції «Українського правопису».

Про затвердження освітніх програм, що розроблені відповідно до стандартів вищої освіти, затверджених МОН України та навчальних та робочих навчальних планів, розроблених відповідно до нових освітніх програм доповіла керівник навчально-методичного відділу Галина Полякова.

Також члени Вченої ради одностайно проголосували про введення в експлуатацію басейну Херсонського державного університету. Інформацію щодо цього питання надав членам Вченої ради проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи ХДУ Максим Вінник.

Насиченою та цікавою наприкінці засідання була доповідь заслухали доповідь проректора з міжнародних зв'язків, науково-педагогічної роботи та комунікаційних технологій Оксани Лаврикової щодо направлення на стажування та звіти викладачів щодо проходження стажування.

По кожному з питань були прийняті відповідні рішення. Напередодні нового навчального року цього дня були відзначені й кращі співробітники Херсонського державного університету.

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів