Херсонські молоді науковці - найкращі!

Нещодавно молодий науковець Тамара Мандич під керівництвом доцента кафедри української мови ХДУ Олени Карабутистала семиразовою призеркою всеукраїнських і міжнародних конкурсів!

27 серпня прийшла гарна звістка з Івано-Франківська: Тамара Мандич перемогла в щорічному конкурсі «Мій Франко». Есе філологині настільки вразило журі, що головний приз отримала саме представниця Херсонського державного університету.


На рахунку Тамари та її керівника Олени Карабути це вже сьома перемога. До того успішними були виступи на Всеукраїнській олімпіаді та конкурсі студентських наукових робіт, Міжнародному конкурсі з української мови ім.П.Яцика, декількох конкурсах тематичних досліджень та есе, присвячених визначним подіям і постатям.

Неодноразово була підкорена столиця, кращими їх визнавали в Житомирі, Умані та Луцьку. Ім'я переможниці та назва нашого університету лунали з престижних наукових майданчиків і великих сцен. Такий приклад ‒ чудова мотивація для студентів молодших курсів та абітурієнтів, які обирають факультет української філології та журналістики, адже перемоги у змаганнях ‒ це не лише почесні нагороди, а й самореалізація, можливість подорожувати Україною, знайомитися з талановитими та відомими людьми, отримувати цінні призи за свою роботу.

Та мотивація, за словами Тамари, потрібна і тріумфаторам: «Слід розуміти, що будь-яка перемога потребує затрати енергії, зусиль та часу. На написання робіт ідуть місяці, під час захистів та очних змагань відбувається шалене нервове напруження. А коли виграєш ‒ відчуваєш себе птахом-феніксом, який віддає всі сили, спалює себе, але мусить відновитися, щоб продовжувати далі. За кожною перемогою стоїть терпіння та підтримка батьків і, безперечно, безцінна робота наукового керівника над моєю інтелектуальною та психологічною формою. Я не раз хотіла здатися, але згадувала, як багато ми працювали, і в останній момент виборювала перемоги. Думаю, що це ще далеко не фініш і наші найбільші успіхи попереду».

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів