В ХДУ проходять зустрічі з першокурсниками та їх батьками

Напередодні нового навчального року в Херсонському державному університеті на кожному факультеті проходять зустрічі з першокурсниками та їх батьками.

Вони хвилюючі і водночас відповідальні. Цьогоріч зросла кількість випускників шкіл, хто пов'язав своє майбутнє з ХДУ. Змінюється І контингент вступників за якістю знань: на спеціальність інженерія програмного забезпечення прийшли на навчання студенти з мінімальним конкурсним балом вступу на бюджет-186.

Серед першокурсників факультету комп'ютерних технологій, фізики та математики вітав і Михайла Новікова, який має конкурсний бал – 200! Це його вибір і водночас оцінка роботи нашого колективу вишу. Радує і те, що за результатами вступної кампанії майже вдвічі, ніж минулого року, на першому курсі навчатиметься за вчительськими спеціальностями: 7 фізиків ( а минулого року вступило 3), 10 математиків (2018 року- 4), 4 інформатика (2018 р.-2).

Чому це важливо? Бо з Вчителя розпочинають сходинки до свого професійного життя учні в середній школі. Побажав першокурсникам наполегливо навчатись, мати мотивацію і бути щасливими та успішними в рідній країні!

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів