Співпраця держави та місцевого самоврядування на Херсонщині

Стратегічні питання децентралізації були предметом обговорення 28 серпня 2019 року під час робочої зустрічі, яку провів голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв з лідерами органів місцевого самоврядування області - членами Херсонського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України".

Голова ОДА наголосив на тому, що об'єднавши ресурси та можливості держави, інвесторів, місцевого самоврядування можна більш ефективно і в коротші терміни відремонтувати та збудувати нові дороги, привести до ладу комунальні заклади, забезпечити мешканців області якісними послугами тощо.

Одним з реальних кроків співпраці стало підписання Меморандуму про співпрацю між Херсонським регіональним управлінням Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в особі директора Юрія Волковича та Херсонським регіональним відділенням "Асоціації міст України" в особі виконавчого директора Лариси Оленковської.

Метою Меморандуму є співпраця і консолідація зусиль Сторін, спрямованих на реалізацію житлової політики держави, захист житлових прав мешканців Херсонщини, запровадження інноваційних механізмів, які дозволять вирішити проблеми забезпечення житлом населення області, подальший розвиток місцевого самоврядування, будівельної галузі та пов'язаних з нею галузей, а також реалізацію суспільно важливих проектів.

Ця мета є однією з цілей сталого розвитку Глобальних цілей, ухвалених ООН в Порядку денному у сфері сталого розвитку на період до 2030 року. Відновлення молодіжного житлового кредитування – одне з завдань, яке поставив Президент України В. Зеленський в своїй передвиборчій програмі.

Реалізація сучасних житлових програм як сталого механізму забезпечення житлом громадян України з урахуванням чіткого визначення житлової проблеми українців, правильного встановлення механізмів реалізації і ефективного опрацювання зібраних даних дозволяють вирішити не тільки проблеми мешканців області та територіальних громад, але й виконати міжнародні зобов'язання держави.

Прес-служба
Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів