У Херсонському державному університеті розпочато поселення у гуртожитки

Після найгарячішого періоду в житті Херсонського державного університету – вступної кампанії, починається не менш активний і насичений час – поселення у гуртожиток.Тож вчора, 27 серпня, Студентське містечко ХДУ відкрило двері першокурсникам.

Зазначимо, що університет надає всім охочим місце для проживання у гуртожитках. Та тим, хто вирішив скористатися цією можливістю потрібно пройти певний алгоритм дій.

Першочергово – це щорічний медичний огляд. Для зручності студентів у період з 27 по 30 серпня вони матимуть можливість пройти його на базі Амбулаторії, що функціонує на 1 поверсі гуртожитку №3. Студенти здають аналізи, проходять огляд у терапевта або сімейного лікаря та дерматолога і отримують довідку.

Як зазначає директор студмістечка Дар'я Малишева, у цьому році в амбулаторії працює лікар-терапевт і лікар сімейної медицини. Це дозволяє проходити медогляд як повнолітнім, так і неповнолітнім студентам. До того ж, всі охочі під час поселення зможуть укласти договір з сімейним лікарем. Для цього з собою необхідно мати паспорт та індетифікаційний код.

Не менш важливою і обов'язковою для новопоселених студентів – процедура прописки. «Студенти попередньо повинні виписатися і надати документи паспортисту, яка працює у студмістечку і опікується усіма питаннями, що стосуються прописки. За місяць ця процедура завершується і студенти отримують документи», - коментує проректор з з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник.

Також Максим Олександрович зазначає, що наразі стартувала процедура поселення студентів-першокурсників. «Студенти приїжджають з батьками, їм показують де і як вони будуть жити, знайомлять з представниками адміністрації гуртожитків, з медичним центром», – розповідає проректор.

А допомагають їм студенти-волонтери, які чергують біля терміналів та біля гуртожитків, допомагають заповнювати документи та надають всілякі консультації.

Тож незабаром у гуртожитках Херсонського державного університету буде вирувати повноцінне життя. Для першокурсників це перше знайомство із університетом, новими сусідами по кімнаті, а для старшокурсників – бажана зустріч з друзями. Та усіх їх об'єднує одне – навчання у найпотужнішому закладі вищої освіти півдня України.

Прес-центр ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів