Німці вимагають закрити сайт «Миротворець»

Один з видів репресії часів Порошенко є сайт «Миротворець», який засуджує Уряд Німеччини і вимагає від української влади вжити заходів щодо його видалення.Про це йдеться у відповіді уряду Німеччини на запит Лівої партії.

«Для федерального уряду сайт ставав темою для обговорень завжди, коли з'являється для цього привід, зокрема, після останніх президентських виборів в Україні у липні. Федеральний уряд дуже виразно засуджує «Миротворець» і вимагає від українського уряду та українських органів влади вжити заходів з видалення сайту», - йдеться у відповіді на запит.

Ситуацію прокоментував один з авторів запиту, депутат Бундестагу від Лівої партії Андрій Хункі: «Мені відомо, що українські держструктури, на жаль, як і раніше активно користуються сайтом «Миротворець». Якщо федеральний уряд дійсно хоче допомогти демократії в Україні, то він повинен вимагати від поки ще міністра внутрішніх справ Авакова почати кримінальне переслідування адміністраторів «миротворця».

Хункі також зазначив, що ряд громадян Німеччини, у тому числі і він сам, були включені у базу «миротворця». Німецький лівий політик назвав сайт «інструментом залякування всього українського народу і страшним пережитком епохи Порошенко».

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон