У Раді ще не засідають, а скандали вже почалися

Експерти повідомляють: у Верховній Раді України спливли «консерви Порошенко».

Нагадаю, що позачергові парламентські вибори які відбувалися не так давно в Україні, ряд експертів називають одними з найбрудніших в історії нашої держави. Минув місяць з дня голосування, а «бруд» який пов'язують із фракцією скандального екс-президента України Петра Порошенко, не перестає спливати й донині.

Зокрема фракція колишнього президента Петра Порошенка (який на даний момент може похвалитися цілою колекцією кримінальних справ у яких він поки що фігурує як свідок, але має перспективи отримати статус «підозрюваний»), в парламенті починає «розростатися».

В першу чергу це відбудеться за рахунок тих, хто ще два місяці тому відхрестився від всіх, став «самовисуванцем» і «костив» того ж Порошенко. Порошенківські ряди поповнили скандально відомі Олексій Гончаренко і Андрій Лопушанський, які йшли у Раду як «незалежні» і «вільні».

Відомо, що сьогодні пан Порошенко не дуже з'являється на люди і навіть не брав участі у публічних заходах до Дня Незалежності. Кажуть, що це пов'язано і з тим, що колишній радник нью-йорского мера Сем Кислін, який не так давно прилетів у нашу країну для участі у розслідуванні купи кримінальних справ у яких фігурує прізвище екс-гаранта, розповів про такі масштаби у корупційних схемах колись шанованого пана, що зблідли навіть ті слідчі які всякого бачили у своєму житті.

Кислін назвав «екс» людиною, яка шукає вигоду скрізь і навіть охрестив його «найбільш корумпованим у державі». Його жадібність така, констатував американець, що він взагалі не розуміє, як таку людину могли обрати куди завгодно. Сем підкреслив, що «колишній» запускав руки скрізь, де тільки можна, і брав участь у всіх можливих схемах.

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів