Херсонці, готуйтеся: попереду важливі зміни

Державних службовців будуть приймати на роботу та звільняти з неї за спрощеною процедурою?

Офіс Президента готує законопроект про спрощення процедури працевлаштування та звільнення державних службовців, там анонсують, що вже восени у Кабінет міністрів працівників стане у рази менше.

Які зміни відбудуться у Митній службі України? Про це розповів її Голова Максим Нефедов. За його словами, зараз вони спільно з Офісом Президента все ще знаходяться на стадії розробки нового закону.

Даний проект дозволить спростити процедуру звільнення і найму на державну службу. Нефедов висловив сподівання, що його пропозицію винесуть на голосування як одну з перших у новосформованому КМУ.

Крім того керівник митної служби України прокоментував і можливе звільнення керівників деяких регіональних митниць. Він вважає, що закон про держслужбу просто необхідний для проведення реформ, особливо, на митниці.

На даний момент цей проект не дозволяє легко приймати або звільняти з роботи співробітників. Так вони собі дозволяють «вічні лікарняні» і місяцями не з'являються на роботу.

Нефедов уточнив, що на сьогодні, свій пост залишив тільки один керівник митниці, і то тільки тому, що на цьому наполягав президент України Володимир Зеленський. Це був начальник Львівської митниці.

Поки залишається відкритими питання щодо «звільнення» керівника Одеської митниці та ряду інших.

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів