Співаковський: Наш прапор є синонімом гідності і незламності української нації

Сьогодні особливе для кожного з нас свято - День Державного Прапора України. Наш прапор - це вічно жива пам'ять багатьох поколінь українського народу,наш оберіг і святий символ нашого єднання і незалежності.

Під синьо-жовтим прапором український народ здійснив свою давню мрію про державність, соборність і самостійність. Рідний прапор береже зараз наших хлопців на передовій і надихає нас на добрі справи у мирному житті.

Для всього світу наш синьо-жовтий прапор є сьогодні синонімом гідності і незламності української нації. Він гордо майорить поміж прапорів інших європейських держав.

Ми ж, українці, мабуть, лише зараз по-справжньому усвідомили, яке це щастя, коли над твоєю домівкою тріпоче на вітрі рідний прапор твоєї рідної Держави. Бо знаємо: там, де майорить український прапор — там життя, там мир і спокій, там свобода і повага до людини.
Вірю: досить скоро разом українським прапором усе це неодмінно повернеться й на ті наші землі, де зараз панує ворог. І все буде - Україна! Бажаю нам мудрості, патріотизму і єдності, і нехай щастя і добрі зміни прийдуть нарешті в кожну українську родину. Зі святом, друзі!

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів