Податківці перевірили підприємців у Нижніх Сірогозах

Днями представники Нижньосірогозької державної податкової інспекції Генічеського управління Головного управління ДФС у Херсонській області,Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у складі робочої групи разом з представниками Нижньосірогозької районної державної адміністрації, Нижньосірогозької селищної ради, Нижньосірогозьким відділенням поліції Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Херсонській області, управління Держпродспоживслужби в Нижньосірогозькому районі здійснили спільний рейд із легалізації підприємницької діяльності та зайнятості населення.

Під час проведення контрольно-перевірочних заходів фіскали перевірили 15 «торгових точок» на Нижньосірогозькому ринку.

Там податківці «знайшли» купу порушень чинного законодавства. Було встановлено підприємців, які проводили роздрібну торгівлю овочами, фруктами, свійськими тваринами без наявності на це дозвільних документів.

Також фахівці проконтролювали наявність документів на право здійснення торгівлі на території ринку «Хортиця». Фіскали звернули увагу на наявність реєстрації сільськогосподарської діяльності або довідки встановленої сільською радою форми про наявність присадибної ділянки за умови продажу власно вирощеної сільгосппродукції.

Протягом рейду учасники встановили 4 порушення податкового законодавства: 3 громадяни здійснювали торгівлю без державної реєстрації, у 1 суб'єкта господарювання найманий робітник не мав офіційного працевлаштування.

У ході рейду було проведено інформаційно-роз'яснювальна роботу, направлену на легалізацію підприємницької діяльності та трудових відносин. Перевірки у місцях здійснення торгівлі дають свої позитивні результати. З моменту проведення попередньої, 6 осіб, які не мали державної реєстрації, 4 громадяни завітали до податкової інспекції задля здійснення державної реєстрації.

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів