Херсонських нацгвардійців знову відрядили в Маріуполь

На чергову ротацію в зону АТО-ООС відправилися бійці та офіцери дислокованого в Херсоні батальйону Національної гвардії України.

Вони є контрактниками – тих, хто служить за призовом, у такі відрядження не беруть. Хоча бажаючі з-поміж них зголошуються завжди, каже командир батальйону НГУ Вадим Матвєєв.

Ця ротація для понад сотні херсонських нацгвардійців далеко не перша – їх було вже, загалом, до двох десятків. Як і раніше, наші хлопці будуть нести службу на блокпостах під прифронтовим Маріуполем, виявляючи дезертирів, розшукуваних злочинців та проросійських найманців.

А також різноманітні заборонені вантажі – від металобрухту без супровідних документів аж до зброї та наркотиків (без подібних знахідок жодна ротація ще не минала). Побут для них також об лаштований, проблем з гарячим харчуванням та відпочинком після чергувань немає.

Виїзд триватиме, орієнтовно, до листопада нинішнього року. І матері, дружини та діти бажають херсонським нацгвардійцям тільки одного – повертатися додому живими і здоровими.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон