Нацпарк на Херсонщині пожежну техніку не може купити

Є гроші, а витратити їх...неможливо. Саме така дивна проблема й виникла у Національного природного парку «Олешківські піски» на Херсонщині.

У віданні установи – тисяч гектарів піщаних дюн та лісів, де час від часу спалахують пожежі. З вогнем, що має властивість швидко поширюватися, треба боротися, і однієї автоцистерни на базі «КАМАЗу», яка є зараз у розпорядженні нацпарку, вочевидь недостатньо.

Тому тут дуже зраділи, коли Мінекології України виділив «Олешківським піскам» 2,5 мільйона бюджетних гривень на придбання нового пожежного автомобілю. Як годиться, для цього оголосили відкритий тендер, але...жоден бажаючий продати таку техніку так і не зголосився.

Директор Національного природного парку «Олешківські піски» Андрій Непрокін поінформував, що тендер наразі оголосили уже вдруге. Проте заявок від учасників як не було, так і нема, хоча до призначеної дати торгів залишилося менше трьох тижнів.

Між тим, інфляція «не дрімає», і ціна спецмашин в Україні поступово зростає – наданої з державної скарбнички суми незабаром може й не вистачити. А там настане новий календарний рік, і невикористану в 2019-му суму просто повернуть до бюджету, радісно відзвітувавши про економію. Але ж якщо додаткової автоцистерни немає, то чим надалі полум'я заливати – водою з відер?

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів