"Дикі туристи" на Херсонщині

Серед туристів на Херсонщині популярний «дикий» відпочинок. Сюди приїжджають відпочивальники з різних куточків України та ближнього зарубіжжя.Доглянуті пляжі та набережна. Тут кожен може знайти собі відпочинок на будь-який смак і гаманець.

Селище Лазурне – туристична перлина Херсонської області. За міським пляжем селища розпочинається інший вид відпочинку – «дикий». Палатки розтягнулися на кілька кілометрів вздовж Чорного моря. Тут немає гучної музики та нав'язливих торгашів. Лише море та сонце!

Навіть у похмуру погоду туристи знаходять чим себе розважити. Приміром, віддають перевагу грязьовом маскам. Для цього ідуть до Устричного озера, яке у кількох метрах від узбережжя Чорного моря, і черпають з його дна синьо-сіру масу.

І хоча немає жодних наукових досліджень, які б підтверджували, що грязь з цього озера є лікувальною, відпочивальники кажуть, що стан шкіри стає кращим, їх психо-емоційний стан нормалізується, відчувають прилив сил.

Ми ж не будемо переконувати відпочивальників в іншому і руйнувати їх переконання щодо цілющих властивостей грязі, оскільки сила віри дійсно творить чудеса.

Перший Регіональний

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів