Студентське телебачення показало унікальний тваринний світ ботанічного саду в Херсоні

Влітку херсонці відвідують місцеві курорти та пляжі. Однак варіантів для гарного відпочинку набагато більше. Один з них – прогулянка ботанічним садом Херсонського державного університету.

Команда Stud TV знайомилася з рослинним та тваринним світом разом з директором агробіостанції Ніною Сушинською. Ніна Іванівна працює тут 21 рік і навіть називає ботсад своєю дитиною.

Люди помічають дбайливе ставлення, тому люблять приходити сюди у вільний час. Дітям подобаються ігри на свіжому повітрі, серед яких шахи та морський бій. Інколи приходять школярі, щоб пограти на барабанах. Гості нашого міста, які чекають на автобус чи потяг, також заглядають у ботсад перепочити.

На вході ви потрапляєте у зону тіньовитривалих рослин: гібіскуси, калина, хости, папороть, жовтець. Завдяки договору про співпрацю з Криворізьким ботанічним садом ботсад ХДУ нещодавно отримав лаванду, хризантеми, чебрець, бузок. Восени фермер з Любимівки подарував колекцію лілій і спаржі. Тож, у кожну пору року цвітуть різні рослини, на які варто помилуватися. Не залишить байдужим і тваринний світ, який зацікавлює і малечу і дорослих. Тут є віслюки, фазани, зайці, вівці та конячка Ланджа.

Якщо поводитися тихо, на деревах ви помітите пугачів. До речі, влітку в ботсаду народилися кошенята, які шукають своїх господарів. Після екскурсії ви можете пограти з ними, і навіть – подарувати їм дім.

Працівники ботсаду враховують пропозиції та побажання на майбутнє, щоб відпочинок був максимально комфортним. Відвідувачам також слід підтримувати чистоту і порядок природного об'єкту. Спільними зусиллями ми зможемо зробити наше місто кращим. Погодьтеся, приємно відпочивати там, де чисто та доглянуто!

Прес-центр ХДУ

Журналіст: Єлізавета Каменєва

Оператор/монтаж: Олена Павлушкіна

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон