Співпраця з ОТГ - шлях вирішення актуальних питань зайнятості населення Херсонщини

Нещодавно в приміщенні Шляхівської сільської ради спільно з Бериславською районною філією Херсонського обласного центру зайнятостістворили віддалене робоче місце для спеціаліста служби зайнятості.

Наразі місцеві жителі зможуть отримувати професійні консультації щодо послуг служби зайнятості з питань, що їх турбуватимуть. Також для громадян облаштували куточок для самостійного ознайомлення з відповідною інформацією.

Днями у сільській раді директор Бериславської районної філії Херсонського ОЦЗ Сергій Стародубець та голова Шляхівської ОТГ Віктор Доля підписали угоду про спільну діяльність, що допоможе у вирішенні питань розвитку громади та забезпечення зайнятості місцевого населення.

Цього ж дня відбувся перший прийом громадян, більшість яких цікавили питання наявності відповідних вакансій, умов праці, розміру заробітної плати, можливості навчання та підвищення кваліфікації у центрах професійно-технічної освіти ДСЗ тощо.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон