Про що просять чиновників жителі Нової Каховки

У зверненнях жителів Нової Каховки до влади переважають соціальні питання.

З проханнями про призначення субсидій і надання матеріальної допомоги на лікування в цьому році найчастіше звертались до Новокаховської міськради жителі міста.

— Ці питання переважають усі інші, з якими люди звертаються до чиновників. У більшості випадків звертаються онкологічні хворі та їх родичі. Загалом з міського бюджету протягом першого півріччя надана допомога на лікування 240 особам на загальну суму 258 800 гривень, — розповіла головна спеціалістка по роботі зі зверненнями громадян Новокаховської міськради Анжела Бабенко.

За її словами, загалом з початку року до виконкому міськради з урахуванням колективних надійшло 1029 звернень, що на 212 менше ніж в аналогічному періоді минулого року. Найбільш поширеними в них залишаються питання комунальної сфери.

— У колективних зверненнях люди порушують питання, пов'язані з діяльністю ОСББ, ремонтів покрівель, парканів, доріг, благоустрою території, обрізки дерев, якості комунальних послуг. Також їх турбують питання вартості проїзду в громадському транспорті, пільгових перевезень, проблеми з безпритульними тваринами. Надходили й анонімні звернення, автори яких скаржились на невиплату зарплати працівникам фізичних осіб-підприємців та комунального підприємства "Міський водоканал", — доповнила Анжела Бабенко.

Поширеними залишаються багаторазові звернення, які надсилають люди, не задоволені отриманими відповіддями. Деякі новокаховчани за півроку примудрялися направити до міськради по півсотні листів.

Олександр ПІТОЄВ
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон