В Іванівському районі на Херсонщині з’явиться новий підприємець

Успіх підприємця залежить від багатьох факторів, проте найголовнішим фактором є особистість власника бізнесу,- його життєва позиція, ініціативність, наполегливість, комунікабельність та риси, якими він володіє.

Саме такою є Ірина Галенко, мешканка Іванівського району, за своїм професійним досвідом продавець продовольчих товарів, бармен, але завжди прагнула до самостійної, незалежної діяльності.

Перебуваючи на обліку з пошуку роботи у Іванівській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості, пані Ірина дізналася про умови започаткування власної справи. Разом з кар'єрним радником склали індивідуальний план, де включили всі заходи для підготовки майбутнього підприємця.

Для того, щоб розібратися в податках, страхових внесках, у відповідному чинному законодавстві, що регулює підприємницьку діяльність, скласти та захистити бізнес-план, майбутня бізнес-woman пройшла підготовку на курсах у ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ». Також вона отримала сертифікат МОП учасника бізнес-тренінгу «Генеруй бізнес-ідею» в рамках Міжнародного проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за підтримки уряду Данії.

Отже, найближчим часом в селі Агаймани, що в Іванівському районі, з'явиться новий підприємець Ірина Галенко, яка працюватиме з великим бажанням та натхненням, втілюючи свою мрію у життя.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів