Олена Урсуленко: Робіть покупки у тих, хто сплачує податки, купуйте херсонське!

За багатьма зверненнями городян секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко відвідала вул. Миру, починаючи від перехрестя з вулицею І. Кулика. Все насправді жахливо!

Це не розвиток підприємництва, це - знущання і над городянами, і над тими, хто живе поряд в багатоповерхівках. Перше, що зустрілось на перехресті проїжджої частини - торговельна точка із овочами і фруктами, яка займала квадратів 6-8 площі на місці для парковки автівок. І так вздовж всієї проїзної частині вулиці.

Так, я поспілкувалася із торгуючими, вони багато всього розповіли, після чого звернулася до міського голови з приводу наведення порядку в цій частині міста. Є чітко визначені міста для ведення торгової діяльності - ринки. Але ж чомусь вони - пусті!

Хто ж недопрацьовує: директорат ринків чи інші структурні підрозділи , які повинні контролювати цей необхідний для міста процес, від патрульної поліції , податкової інспекції до самих городян. Поважайте себе , навчайте звичайним правилам життя своїх дітлахів. Бо дорога, завжди залишається дорогою.

Не думаю, що молоко, сир, томати та інші продукти із пилом , запахом резинових коліс автівок будуть мати справжній смак херсонського літа. І, по-друге, економічна складова, яка теж є частиною життя міста, десь загубилась, чомусь ніяк не потрапляючи до бюджету.

Це я про дохідну частину міського бюджету за паркування. За півроку, згідно проекту рішення про виконання міського бюджету з півріччя 2019 року - 236 тис. грн! Це при тарифі 5 грн./час.

Від себе можу сказати наступне: херсонець, саме від тебе залежить, чи буде наше місто чистим, комфортним і багатим на добробут у кожній родині. Не чекайте цього від влади, самі впливайте на благоустрій. Рецепт простий: поставили свою автівку, заплатили за послугу - візьміть чек. Це ваші можливості на відремонтовані із міського бюджету дахи соціальних закладів, відновлення та ремонт доріг, утримання міста з напрямків благоустрою.

Робіть покупки у тих, хто сплачує податки, купуйте херсонське!, - закликає секретар міської ради Олена УРСУЛЕНКО.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон