Борги херсонців за комунальні послуги сягають сотні мільйонів

Заборгованість населення Херсонщини зі сплати за постачання природного газу на кінець травня становила 490,8 млн. грн.,за централізоване опалення та постачання гарячої води — 290,2 млн. грн., за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій — 62,1 млн. грн., за централізоване постачання холодної води та водовідведення — 51,9 млн. грн., за вивезення побутових відходів — 5,2 млн. грн., за постачання електричної енергії — 193,5 млн. грн.

Як інформує Головне управління статистики у Херсонській області, середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (з розрахунку 150 кВтгод), на одного власника особового рахунку у травні становили 571,90 грн.

Відомо також, що протягом січня — травня з боржниками було укладено 982 договори щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 7,4 млн. грн. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, становила майже 4,95 млн. грн.

Анатолій НІКОЛАЄВ
"Новий день"

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон