Сезонні роботи на Херсонщині у розпалі

Влітку багато людей традиційно шукають підробіток, адже з кінця весни набирає обертів сезонна зайнятість.


«Сезонні роботи допомагають вирішити проблему зайнятості та стимулювати населення до пошуку постійної роботи. Це не тільки систематизує та легалізує трудові відносини між роботодавцем та найманим працівником, але й забезпечує представлення Херсонщини як аграрно-туристичного краю, що позитивно впливає на економічне становище регіону», - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

На сьогодні за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості знайшли сезонну роботу 4,3 тис. осіб, що на 2% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Це переважно роботи сільськогосподарського спрямування, роботи з обслуговування відпочиваючих у рекреаційній зоні, а також роботи у сфері морського рибальства.

Працевлаштування відбувається у всіх без винятку районах та містах області.

Найбільша кількість працевлаштованих на сезон у Скадовському районі - близько 600 осіб, Голопристанському - понад 500, у Каховському та Генічеському районах - більше 400 працівників.

На даний час є актуальними понад 200 вакансій.

Шукачам роботи пропонуємо звертатися до місцевих центрів зайнятості, де допоможуть офіційно працевлаштуватися.

Висловлюємо подяку роботодавцям, які звернулися за допомогою до служби зайнятості в укомплектуванні їх сезонними працівниками.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон