Козацькому роду немає переводу!

Храм Святого Георгія знаходиться у Малій Кардашинці на Херсонщині і був зведений пращурами-козаками ще на початку минулого сторіччя. Сьогодні ця свята будівля є символом духовного тріумфу козацтва у боротьбі за власні права.

Саме тут, за благословення святого отця Олександра відбулася посвята до лицарів козацтва, як захисників Віри, Вітчизни та правди Божої.

До посвяти стали за покликом совісті та сердця, всі ті, хто довів це право словом та ділом своїх вчинків, всі хто з честю пройшов шлях патріота, воїна, бійця АТО та волевиявився особисто бути козаком, жити як козак з Вірою в серці на своїй Богом даній українській землі.

Серед нових козаків і кандидат у народні депутати України по 186 округу ОЛЕКСАНДР КРОМП: «Сьогодні особливий день у моєму житті. Мене прийнято до українського козацтва і отримано реєстрову грамоту. Перед Богом, ім'ям матері і батька я поклявся відстоювати інтереси українського народу і козацтва. Відтепер маю не лише права, а й обов'язки згідно зі статутом старовинних звичаїв українського козацтва», – розповів новоосвячений козак.

Юрій Тімофєєнко, отаман Херсонської Січі, безпосередньо здійснював чин посвяти у козаки. По його завершенню він прокоментував: «Сьогодні ряди нашого товариства поповнилися знатними і порядними людьми, які гідно будуть нести в собі козацтво до кінця свого життя.

Це ті люди, які житимуть по законам наших прапрадідів і до останнього подиху захищати державу на ім'я Україна. Коли людина іде на такий крок, то розуміє, що таку посвяту нестиме до кінця свого. Вона повинна бути взірцем для всіх своєю чесністю, порядністю і духовністю. Тому що козаки це духовні люди, які несуть в собі нашу православну віру».

Справжній козак – це перш за все волелюбна людина, яка прагне до рівності та справедливості. Бо там де козак, там все козак. А там де Олександр Кромп, там завжди правда і законність! Його слова завжди відповідають ділу.

Перший регіональний

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів