Туберкульоз скосив цілу родину в Херсоні

Туберкульоз вважається хворобою, яка вражає переважно представників соціально вразливих верств населення.

Хоча зараз ця небезпечна недуга набула такого розповсюдження, що від неї не застрахований майже ніхто. Приміром, у Херсоні його нещодавно підхопила ціла родина з трьох осіб – матір, яка сама виховувала сина та доньку. Причому вона мала нормальне житло і роботу, дітям всього вистачало.

Та спершу захворіла матір, котру одразу ж доправили на лікування у стаціонарі. Її дітям призначили профілактичний прийом ефективних начебто препаратів, але різновид туберкульозу виявився мультирезистентним – тобто особливо стійким до дії ліків. Тому вже за три місяці аналогічний діагноз поставили 19-річному сину хворої, а потім і 10-річній доньки – страшної інфекції не оминув ніхто з членів родини.

Завідуюча дитячим відділенням міської туберкульозної поліклініки Людмила Тричева каже, що дівчинка відвідувала одну з шкіл обласного центру, тож на зараження туберкульозом довелося перевіряти всіх її учнів. Після отримання результатів флюорографії батьки мали підстави полегшено зітхнути: ніхто з їх синів та дочок не був інфікованим.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон