Для чого в Олешках відкрили футбольні майданчики - для дітей чи заради піару?

Для чого в Олешках відкрили футбольні майданчики - для дітей чи заради піару?
Ще восени 2018 року можновладці в Олешках бурхливо дебатували щодо доцільності кредиту в сумі 1 млн 600 тис. грн для будівництва футбольних міні-майданчиків в Олешківській гімназії та Спеціалізованій школі №4.

Тоді депутатів Олешківської районної ради звинуватили у нехтуванні відновлення спортивних об'єктів у закладах освіти району, байдужості до розвитку фізкультури та спорту.

Згодом, 2 листопада 2018 р., колегіальним органом було прийняте рішення про виділення вищеназваної суми на будівництво міні-стадіонів для юних футболістів.

Що ми маємо станом на 10 липня 2019 р.? А маємо наступне: відсутні необхідні документи на будівництво цих спортивних майданчиків, про здачу їх в експлуатацію, взяття на баланс тощо.

На звернення Олешківської районної ради до управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації надати вищеназвані законодавчі акти – отримали відповідь про те, що дане управління немає ніяких документів та не володіє інформацією, де вони знаходяться...

Виникає питання: на якій підставі відбулося урочисте відкриття футбольних міні-майданчиків на території Олешківської гімназії та Спеціалізованої школи №4 за участі вищих посадових осіб виконавчої влади області та району? Для чого і для кого вони були відкриті?

За матеріалами Олешківської районної ради

Фото Херсонської обласної федерації футболу

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів