Співаковський: Багато уже зроблено, але ще більше роботи попереду!

З трибуни Верховної Ради України висловив слова щирої вдячності своїм колегам по парламенту за тісну та плідну співпрацю.

За період VIII скликання Комітетом з питань науки і освіти було прийнято 27 законів України, 36 постанов Верховної Ради України, які сьогодні визначають наше майбутнє. Особливу подяку висловлюю членам Комітету – народним депутатам України: Ірині Констанкевич, Тарасу Креміню, Володимиру Литвину, Олексію Скрипнику, Івану Кириленку, Михайлу Поплавському, Лілії Гриневич, які були присутні та брали активну участь у 111 засіданнях Комітету, з яких 26 було розширених і 15 виїзних.

Також дякую Марині Порошенко за активну співпрацю з Комітетом з питань науки і освіти у розробці та підготовці Закону України «Про внесення змін до закону України «Про освіту» щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг».

Комітет з питань науки і освіти прийняв цілий ряд надзвичайно важливих законів. Це і Закон України «Про наукову і науково-технічну діяльність», базовий Закон України «Про освіту», Закон України «Про фахову передвищу освіту», Закон України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав», що визначає роботу у сфері інтелектуальної власності та інші.

Багато уже зроблено, але ще більше роботи попереду!

Народний депутат України Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів