Рожков Юрій дбає про екологію херсонців

Вчора, 3 липня, у Міжнародний день відмови від поліетилену Рожков Юрій, лідер Громадської платформи "Добро переможе"знову організував суботник у сквері "Каштан".

Разом з дітками прибирали територію та поливали дерева - воду підвіз Рожков Юрій.

Він, зокрема, зазначив: «Про екологію треба турбуватись всім разом! Щодня! І діти, і дорослі мають усвідомлювати, що чистота довкілля та здоров'я людей тісно взаємопов'язані і залежать від кожного з нас! Культуру треба розвивати змалку, щоб виросло екологічно-свідоме покоління. І ми над цим постійно працюємо!»

Свято чистоти сподобалось усім: діти грались з аніматорами, за бажанням їх розмальовували аквагримом. Усі працьовиті хлопчики і дівчатка за старанність отримали від Рожкова Юрія морозиво. Найактивніші з них - господарчі еко-сумки, виготовлені з натуральної сировини на підприємстві "Clime".

А батьки, дідусі і бабусі оцінили ще один практичний подарунок від Рожкова Юрія, лідера Громадської платформи "Добро переможе" - лавки із зручними спинками.

Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро Переможе"

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон