Звичайний провулок у селі Щасливцеве став місцем паломництва туристів

Звичайний провулок у селі Щасливцеве став місцем паломництва туристів
Творче мислення і любов до рідного села — цього достатньо, щоб навіть звичайнісінький «прохідний» квартал перетворити на Мекку для туристів.

Що й довели у селі Щасливцеве на популярному курорті Арабатська стрілка у Херсонській області. Тут звернули увагу на вузесенький провулок, затиснутий з обох боків високими огорожами. Нічого цікавого ані для місцевих жителів, ані для гостей тут начебто не було.

Але сільрада була іншої думки, запросивши до Щасливцевого відомого генічеського художника Володимира Шпака. А той «помахом чарівного пензля» прикрасив огорожі у провулку одним великим муралом, розписавши його вітрильними кораблями, веселими дельфінами, яскравими рибами та зображеннями іншими цікавих мешканців морів та океанів.

І тепер дітлахи самі кличуть батьків прогулятися до «нудного» колись провулка — це для них тепер наче в океанаріумі побувати (якого на Арабатці поки що немає). Тож приморське село за мінімальних зусиль та креативності місцевих жителів стало ще привабливішим для родин відпочивальників.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів