Херсонські аудитори надали пропозиції для розвитку тваринництва

На Херсонщині, ДП «Дослідне господарство Інституту тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова «Асканія–Нова» спрямовує зусилля на розведенні не тільки племінних овець,а й має статус племінного репродуктору з розведення української м'ясної, української степової білої, української степової рябої порід.

Селекційна робота у тваринницькому секторі побудована на якісному поліпшенні продуктивних якостей племінних тварин.

Причому, інноваційний розвиток сфери племінного тваринництва та кормового виробництва передбачений щорічними договірними умовами з профільною науковою установою.

Однак, підприємством не повною мірою досягнуто ефективності виробництва племінної продукції тваринництва. У 2017-2018 роках, за розрахунками херсонських аудиторів, сума упущених економічних вигод від продажу племінним заводам свиней у живій вазі, склала 3,3 млн грн.

Науковці з Асканії-Нової розробляють та напрацьовують власні методи з кращої перетравності кормів, вирощених у посушливих умовах для відгодівлі племінних тварин. Зокрема, на основі одержаних даних фактичної поживності кормів, спеціалісти удосконалюють рецептуру комбікормів. Крім того, на основі складених раціонів, розраховується повноцінна потреба ряду статево - вікових груп тварин у грубих, соковитих, зелених та концентрованих кормах і кормових добавках.

Тому державні фінансові аудитори рекомендують підвищити ефективність управління коштами та майном підприємства.

Низку інших конкретних аудиторських пропозицій надано за результатами державного фінансового аудиту діяльності даного підприємства, проведеного за період з 01.01.2017 по 31.12.2018.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон