Фахівці Каховського міськрайонного центру зайнятості відвідали Зеленоподільську ОТГ

Фахівці Каховського міськрайонного центру зайнятості відвідали Зеленоподільську ОТГ
Днями Каховський міськрайонний центр зайнятості провів виїзний захід до Зеленопідської ОТГ, на якому доросле населення та школярі мали можливість ознайомитися з послугами державної служби зайнятості.

Звернувшись до присутніх директор Каховського міськрайонного центру зайнятості Оксана Радченко зазначила: «Спектр послуг державної служби зайнятості – дуже широкий та направлений на кінцевий результат – працевлаштування кожного, хто хоче працювати», - та звернулась до учнівської молоді. - Обирайте професію виважено, звертайтесь за допомогою до фахівців, ми завжди раді вам допомогти».

Під час заходу консультації надавалися у шести секторах: профорієнтаційному, юридичному, секторі з профнавчання, працевлаштування, роботи з роботодавцями та рекрутингу, де фахівці усіх відділів Каховського міськрайонного центру зайнятості надавали учасникам заходу необхідну інформацію щодо послуг служби зайнятості.

Під час виїзного заходу присутніх проінформували про актуальні вакансії на підприємствах м. Каховки та Каховського району та ознайомили з вакансіями із наданням житла в інших районах області та України. Усі бажаючі заповнили анкети кадрового потенціалу для резервного банку шукачів роботи з метою оперативного пошуку майбутньої роботи.

У рамках виїзного заходу фахівці з профорієнтації провели акцію «Випускник» для старшокласників Зеленопідської ОТГ. Під час проведення ігрових вправ учні розширили знання про світ професій, більше дізналися про типи, на які вони поділяються та основні критерії, на які слід звертати увагу під час вибору майбутньої професії.

Також під час заходу старшокласники мали можливість ознайомитися з презентацією Каховського професійного ліцею сфери послуг, під час якої детально ознайомились з професіями, за якими проходить навчання та відвідали Каховський професійний аграрний ліцей, який вже оголосив набір здобувачів освіти на новий навчальний рік.

Там пройшла цікава екскурсія і демонстрація техніки, на якій навчаються студенти. Деякі учні під наглядом досвідчених майстрів спробували, як це управляти сільськогосподарською технікою.

Загалом захід пройшов у дружній та пізнавальній атмосфері. Учні поповнили свої знання стосовно світу професій, а дорослі отримали відповіді на турбуючи їх питання.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів