Щоб на Херсонщині не горіли ліси

Сильна спека, поривчастий вітер і людський фактор. Все це є пряма загроза для знищення вогнем рукотворних лісів Херсонщини.Тож рятувальники відпрацьовували дії з ліквідації лісової пожежі.

Щороку на Херсонщині горять ліси. Лише минулого року було зафіксовано 245 пожеж, знищено – 771 гектар зелених насаджень.

Аби упередити надзвичайну ситуацію, на території Олешківського лісництва відбулося спільне тренування з ліквідації лісової пожежі.

Отримавши псевдо повідомлення, що пожежа виникла в 9-му кварталі загальною площею у 50 гектарів, рятувальники оперативно налагодити взаємодію усіх служб, відправили автоцистерни з водою, у короткий термін розгорнули штаб.

Сергій Чорний, начальник ГУ ДСНС України у Херсонській області, полковник служби цивільного захисту, повідомив, що навчання проводять з метою відпрацювання практичних навичок у рятувальників і для того, щоб громадськість бачила, що є ті сили, які у разі необхідності можуть розгорнутися, дати лад стихії, яка не дай Боже є і буває кожен рік.

Незважаючи на те, що рятувальники готові приборкати вогонь, головне не допустити виникнення масштабних лісових пожеж і зберегти рукотворні масиви у Херсонській області, які є не лише окрасою південного степу, а й захищають місцевість від піщаних бур.

За матеріалами Перший Регіональний

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів