У ХДУ пройшла "Молода хвиля"

У ХДУ пройшла
Вчора, 18 квітня, у Херсонському державному університеті завершився Фестиваль мистецтв «Молода хвиля-2019».

В останній конкурсний день мюзикл під назвою «Віра в себе перетворює мрії в реальність» презентували студенти факультету фізичного виховання та спорту і педагогічного факультету.

Зазначимо, що конкурсні виступи тривали на головній сцені вишу протягом трьох днів. Молодь усіх факультетів продемонструвала розмаїття власних творчих здобутків. У цьому формат заходу було дещо змінено: для участі у фестивалі об'єдналися два факультети і представили програму виступу, що включала: вокальні та хореографічні, драматичні номери, фрістайл. А оцінювало виступи конкурсантів журі, до складу якого увійшли провідні фахівці у різних галузях мистецтва та творчості.

Привітав присутніх у залі народний депутат України, обраний ректор ХДУ Олександр Співаковський. Він зазначив, що всі учасники фестивалю вже є переможцями та побажав усім молодості, краси, мирного неба і, звісно, щастя й любові.

Отже, ІІІ місце фестивалю мистецтв отримали студенти факультету комп'ютерних наук, фізики та математики і факультет біології, географії і екології. ІІ місце розділили історико-юридичний факультет та факультет економіки і менеджменту, а також медичний факультет з соціально-психологічним.

Переможцями 59-го Фестивалю мистецтв «Молода хвиля-2019» ХДУ стали: факультет іноземної філології і факультет української філології та журналістики й факультет фізичного виховання та спорту і педагогічний факультет.

Приз від обраного ректора ХДУ Олександра Співаковського отримав найкращий учасник фестивалю Роман Драч. Та приз від члена Наглядової ради ХДУ, голови Херсонської обласної федерації футболу Андрія Гордєєва, як найактивнішої учасниці, отримала Орина Дикун.

Приз від Світлани Мішукової-Захарової, який був започаткований у минулому році пам'яті Олега Мішукова, отримали студенти педагогічного факультету і фізичного виховання та спорту.

На згадку про фестиваль у кожного з його глядачів та учасників залишилися шалені емоції, які вдалося донести зі сцени нашим студентам – усмішки, сльози та надзвичайну енергетику молодості й завзятості.

Адже цей фестиваль вже давно став не тільки візитною карткою Херсонського державного університету, а й невід'ємною частиною його бурхливого, цікавого та насиченого студентського життя!

Тож чекаємо на ювілейний, 60-й Фестиваль мистецтв «Молода хвиля»!

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів