Керівниця виконавчої влади Олешківського району знову нехтує законом

Як ми вже раніше не раз повідомляли, голова Олешківської РДА Кравченко-Скалозуб О.В. постійно має проблеми з законом.

Як приклад - порушення нею вимог законодавства та рішень Олешківської районної ради було видано розпорядження про проведення конкурсу на посаду директора Центру культури та дозвілля та укладення незаконного контракту.

Так ось рішенням Херсонського окружного адміністративного суду розпорядження Кравченко-Скалозуб О.В. про проведення конкурсу та призначення на посаду директора закладу Міненкова С.М. визнано незаконним.

Олешківська районна рада з метою приведення у відповідність до законодавства правовідносин з керівником ЦКД було подано позовну заяву до Цюрупинського районного суду про розірвання контракту з директором закладу Міненковим С.М.

Сьогодні, 17 квітня в Цюрупинському районному суді о 9 годині ранку під головуванням судді Нікіфорова Є.О. повинен був розпочатися процес по розірванню цього договору, однак відповідачі: начальник управління освіти, культури сім'ї, молоді та спорту Зарівний О.Г. та директор ЦКД Міненков С.М. до суду не з'явилися без повідомлення про причини неявки.

Голова Олешківської РДА Кравченко-Скалозуб О.В. до суду теж не з'явилася, але вказала у своєму клопотанні до суду, про поважність причини неявки, а саме про її участь у цей час у нараді в Херсонській ОДА.

Однак Кравченко-Скалозуб вкотре каже неправду, але на цей раз вона вводить в оману вже суддю. Це підтверджується знімками з камери зовнішнього спостереження, які встановлені в адміністративній будівлі Олешківської районної ради.

На цих знімках видно, що Кравченко-Скалозуб О.В. сьогодні 17.04.2019 року зайшла о 8 годині 57 хв. до адмінбудівлі районної ради, а вийшла з приміщення о 10 годині 42 хв.

Звичайно, що як депутатський корпус Олешківської районної ради так і жителі Олешківського району звикли вже до неадекватної та не щирої поведінки голови Олешківської РДА, але цікаво як на це відреагує суддя, який розглядає справу та які заходи застосує до голови РДА за зловживання процесуальними правами?

Валерій ЛУЦЕНКО

Але, на останок, хочемо зазначити, що переховування від суду ні до чого не приведе, а закон все рівно покарає винних...

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів