Представники Студентської ради спілкувалися з директором Херсонського обласного центру зайнятості

Представники Студентської ради спілкувалися з директором Херсонського обласного центру зайнятості
Сьогодні відбулася зустріч директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з представниками Студентської радипри Херсонській обласній державній адміністрації.

У рамках освітнього проекту для молоді «Пізнай реформи» студентів учбових закладів Херсону цікавила інформація щодо діяльності служби, про нові напрацювання та нововведення в роботі Херсонської обласної служби зайнятості.

За словами Євгенія Єрашова один із важливих напрямків у роботі обласної служби є робота з молоддю. «Молодь, це основний ресурс нашого майбутнього, - підкреслив керівник обласної служби зайнятості. – Сьогодні ми розмовляємо з тими, кому не байдуже, що відбувається в нашій області, в місті. Ми повинні допомогти молоді зробити вірний крок до свого майбутнього, адже за ними майбутнє нашої країни».

Під час зустрічі директор говорив про реалізацію в області профорієнтаційних проектів для молоді «ПрофіКвест» та «ПрофіКемп», про роботу соціально направленого проекту «Шерифи», про впровадження інституту кар'єрного радника та роботу рекрутерів.

Під час екскурсії хлопці та дівчата дізналися про роботу Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про можливості сайту державної служби зайнятості, зокрема, тестування на Платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри, про використання відео резюме та відео вакансій тощо.

Саме за такими молодими, сміливими та небайдужими майбутнє нашої країни.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів