Понад 200 вакансій запропонували херсонські роботодавці

Понад 200 вакансій запропонували херсонські роботодавці
Днями в торгово-розважальному центрі «Фабрика» відбувся ярмарок вакансій за участю Херсонського міського центру зайнятості та роботодавців міста.

У заході взяли участь 18 роботодавців міста Херсона, які запропонували понад 200 вакансій, та більше ніж 500 шукачів роботи, серед яких зареєстровані безробітні, студенти та відвідувачі торгово-розважального центру.

У рамках ярмарку вакансій проходили презентації підприємств, співбесіди роботодавців з шукачами роботи, тестування тощо. Всі заходи направлені на скорочення термінів укомплектування вакансій та працевлаштування безробітних.

Серед вакансій, представлених на ярмарку, були посади як для професіоналів, фахівців, кваліфікованих робітників, так і для некваліфікованих працівників.

Окрім підбору роботи фахівці центру зайнятості провели майстер-класи зі складання резюме та співбесіди з роботодавцем, розповіли про можливості безкоштовного отримання професії в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, зокрема, в ДНЗ «Херсонський центр професійно тезнічної освіти ДСЗ».

Присутні мали змогу поспілкуватись з роботодавцями та отримати докладну інформацію про вакансії, залишити свої резюме, заповнити анкети на працевлаштування.

Додатково: свої вакансії під час ярмарку представили: головне територіальне управління юстиції у Херсонській області, ХД АТ«Укрпошта», відокремлений підрозділ служби колії «Херсонська дистанція колії» регіональної філії «Одеська залізниця», МКП «Херсонелектротранс», АТ «Райффайзен банк Аваль» м. Херсон, філія ХОУ ПАТ «Державний ощадний банк України», ТОВ «Данон Дніпро», Управління державної патрульної поліції в Херсонській області, Азово-Чорноморське регіональне управління державної прикордонної служби України, ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» Цех №2, ТОВ «Амалтея», ТОВ «Швейна фабрика «ВІД», ТОВ «Отельєр 2018», ТОВ «Механічний завод», ПБП «Парітет», ФОП Бородіна Л.В., Херсонський державний університет та інші.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів