ЗМІ Херсонщини заповнені агітацією проти кандидата в Президенти Володимира Зеленського

Майже третина газет Херсонщини після дня голосування заповнена агітацією проти кандидата по пост Президента Володимира Зеленського.

Громадянська мережа ОПОРА у межах довготермінового спостереження системно здійснює моніторинг засобів масової інформації різного типу. Були проаналізовані друковані видання Херсонської області, які вийшли впродовж тижня після 31 березня.

За цей період в газетах області майже відсутні агітаційні або інформаційні матеріали «за» кандидатів на пост Президента. Більшість матеріалів мають ознаки «чорного піару» проти одного з кандидатів – Володимира Зеленського. У семи виданнях з двадцяти шести міститься агітація проти кандидата. Це розміщення статті «Хай іскрить на сцені. Бо інакше і себе спалить, і державу» у виданнях Новотроїцького, Великолепетиського, Нововоронцовського, Верхньорогачицького, Чаплинського районів та міста Нова Каховка.

У обласних газетах «Ключі» та «Новий день» також розміщені матеріали схожого змісту, але під іншими назвами – «Нове обличчя старого олігарха. «Жарт» Коломойського, який може стати трагедією для України», «Слуга олігарха», «Головний інтерес Росії – привести кандидата, який не зможе виконувати функцію головнокомандуючого» тощо.

Нагадаємо, що відповідно до частини 5 статті 64 закону України «Про вибори Президента України» забороняється розповсюдження завідомо неправдивих відомостей про кандидата на пост Президента України.

За матеріалами Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів