Олександр Співаковський: маємо запровадити державну політику щодо розбудови майбутнього України

10 квітня у Верховній Раді України відбудуться парламентські слухання на тему «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки».

Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань освіти та науки Олександр Співаковський заявив на засіданні Погоджувальної ради голів фракцій та груп парламенту.

«10 квітня відбудуться парламентські слухання щодо розвитку людського капіталу. Під час засідання обговоримо питання стипендії. За 4 роки, через недолугу позицію колишнього Міністра фінансів, зменшилася кількість стипендіатів.

Також питання зарплати вчителів: молоді вчителів зараз мають мінімальну заробітну плату. Фінансування науки відбувається на рівні 0,28 % ВВП. Якщо ми хочемо зупинити трудову міграцію, ми маємо забезпечити доступ молоді до безвідсоткових кредитів», – відзначив Співаковський.

Він також зауважив, що держава має підтримати вчителів фундаментальних дисциплін: математики, фізики та хімії.

«Ми сподіваємось, що нас почують і дадуть відповідь на головні питання чи будемо мати державну політику щодо розбудови майбутнього України», – відзначив Співаковський.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів