Населення продовжує боргувати

Населення продовжує боргувати
Зубожіння народу зростає з кожним місяцем і навіть днем, це підтвердили у Держстаті України.

«Заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг у лютому 2019 року збільшилася на 10,2% до січня 2019 року і склала 63,4 млрд. грн (без урахування електроенергії)», - такі невтішні факти повідомили у Державній службі статистики.

Минулого місяця населення держави за житлокомпослуги сплатило тільки 14,6 млрд грн, що складає 69,4% від загальних нарахувань. За постачання електроенергії сплачено 3,5 млрд. грн (126,8% нарахувань за рахунок погашення заборгованостей попередніх періодів).

Найбільш високий рівень оплати житлокомпослуг в лютому 2019 року зафіксовано в Львівській (82,9% суми нарахувань) і Миколаївській (80,8%) областях, а також у Києві – 85,8%.

Найнижчий рівень оплати – в Луганській, Донецькій, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях (49 – 59% суми нарахувань).

За даними Держстату, з початку року з населенням укладено 8,1 тис. Договорів про погашення реструктуризованої заборгованості за житлово-комунальні послуги на загальну суму 53,2 млн. грн. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, склала 31,9 млн грн.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги в країні на одного власника особового рахунку з урахуванням споживання електроенергії (з розрахунку 150 кВт/год) в лютому 2019 року склали 2 тис. 660,6 грн.

«Покращення вже сьогодні» на марші (до другого туру виборів Президента). Продовжує звучати риторичне питання штабові Порошенко: «звідки там у вас резерви перекрити навіть ті 15% різниць між діючим і наступним»?

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів