Співаковський: Ваш успіх у ваших руках

Сьогодні, 2 квітня у Херсонському державному університеті відбулась презентація нового суспільно важливого проекту «Кластер креативних індустрій».

Це платформа для комунікації між креативними підприємцями, закладами освіти та владою, які співпрацюють заради розвитку один одного та регіону в цілому. Наш університет є клієнтоорієнтованим, чому б не зробити таким і місто? Тоді жити і працювати тут буде комфортніше.

Важливо, аби кожен успішно працював у тій сфері, яку обрав. Тут має місце компетентність – внутрішня здатність людини на основі отриманих знань, сформованих вмінь і навичок вирішувати конкретні задачі – професійні і життєві – в абсолютно конкретному середовищі з розумінням відповідальності за результати виконаної роботи. В свою чергу компетенція – це зовнішнє нав'язування виконання певних обов'язків.

Закликав студентів розбудити свою свідомість та здібності, аби вас ніхто не міг зомбувати (ви маєте бути успішними – у вас є ідея, ви знаєте що і як треба зробити). Якщо у вас буде баланс між амбіціями та можливістю їх реалізації, то ви будете архіуспішними (це точно!).

Багато людей думає, що Херсон не може дати ніяких можливостей. Це не так. Все залежить від вас. Кожен бере те, чого бажає. Це не залежить від місця і часу. Ваш успіх у ваших руках, - наголосив Олександр Співаковський.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів