Голосування у СІЗО Херсона спостерігачів не зацікавило

Нетиповими виявилися нинішні вибори Президента України для закритої дільниці у слідчому ізоляторі Херсона.

Дільничну виборчу комісію тут сформували, і вже підготували для її роботи приміщення на першому поверсі. Однак бути присутніми на голосуванні навіть за лічені дні до його дати у СІЗО не зголосився жоден спостерігач.

І на нього також не акредитувався жоден журналіст, дивується начальник пенітенціарного закладу Олександр Яголковський. Ніхто з довірених осіб кандидатів не приніс бодай газетки про свого протеже!

Втім, інформацію про учасників політичних «перегонів» громадяни, котрі перебувають у СІЗО, все ж отримують – вона є на спеціальних стендах. Для голосування арештованим та засудженим урни до камер не носитимуть. Їх почергово планують виводити до приміщення, де й відбудеться процес волевиявлення.

Як і належить, він буде таємним: дві кабінки для заповнення виборчих бюлетенів тут уже встановили. Всього на закритій дільниці у слідчому ізоляторі Херсона мають проголосувати 408 осіб. Жодних заяв чи прохань, пов'язаних із виборами, від них не надходило, запевнив Олександр Яголковський.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон