Співаковський: Національна освіта - це стратегічний ресурс розвитку суспільства

Сьогодні, 14 березня народний депутат Олександр Співаковський разом зі своїми колегами народними депутатами України Тарасом Кремінем,Віталієм Курилом та Президентом Національної академії педагогічних наук України Василем Кременем взяв участь у відкритті Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Від імені Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та від імені Комітету Олександр Співаковський привітав учасників та гостей виставки з проведенням цього надзвичайно важливого заходу:

- Національна освіта - це стратегічний ресурс соціального, економічного, культурного та духовного розвитку суспільства, основа формування інтелектуального потенціалу нації й трудового капіталу країни.


Я переконаний, що проведення цієї виставки є потужним майданчиком, на якому ми зможемо побачити, що відбувається, і хто здійснює реальні шляхи для інновацій, оскільки той, хто не змінюється, не має шансів вижити в цьому світі...


І саме тому мені хочеться побажати всім учасникам виставки мати внутрішню мотивацію, наснагу та бажання змінюватись, змінюватись заради нашої України, заради її майбутнього, яким є наші діти! І хочу щиро подякувати вашій виставці, яка і є фундаментом для такого оновлення.


Бажаю всім вам, дорогі освітяни й науковці, міцного здоров'я, добра, миру, особистого щастя, нових творчих звершень й успіхів на благо нашої України!, - побажав Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон