Декларації із сімейними лікарями підписали вже більше 60% херсонців

Більше 60% жителів Херсона (196 тисяч осіб) вже підписали декларації з сімейними лікарями.

Про це повідомила начальниця управління охорони здоров'я міської ради Світлана Межерицька.

За її словами, три міські клінічні лікарні - КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних», КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня імені О.С.Лучанського» та КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелєша» - приєднались до електронної системи охорони здоров'я.

Наразі вводиться в експлуатацію інтегрована медична інформаційна система "МедЕйр", яка спрямована на створення "єдиного медичного простору" - координації та інтеграції між рівнями медичної допомоги, а також для запровадження нової системи управління якістю послуг.

Нагадаємо, що процес реорганізації трьох міських лікарень шляхом переведення їх у комунальні некормерційні підприємства у Херсоні завершили 2 листопада минулого року. Таким чином місто виконало одну із умов нового порядку фінансування та отримання коштів закладами на підставі укладання договорів з Національною службою здоров'я України.

Херсонська міська рада

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон