Голова Олешківської райради провів виїзну нараду з освітянами району

Згідно планів роботи Олешківської районної ради очільник депутатського корпусу Павло Потоцький провів зустріч з керівниками закладів освіти району не у своєму кабінеті, а на території Раденської ЗОШ І-ІІІ ст.

Директор Раденської школи Катерина Шейко гостинно зустріла своїх колег – 17 директорів шкільних і позашкільних установ, депутатів районної ради, представників органів місцевого самоврядування, Олешківського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування, керівників Олешківського ІРЦ, ЦОУЗОР, РМК, ЗМІ, провела екскурсію по навчальному закладу, яким опікується, акцентуючи увагу присутніх на проблемах, що стосуються будівлі школи.

Катерина Шейко повідомила, що поточний ремонт: заробити та обштукатурити тріщини у стелях, стінах, які виникли із-за руйнації приміщення, можуть власними силами, а от призупинити деформацію фундаменту – ні. Потрібні кошти і на ремонт даху, який протікає. Це основні проблеми, які негайно треба вирішувати.

Учасники зустрічі мали гарну нагоду здійснити оглядову екскурсію класів, де навчаються діти старшої школи та у тій частині закладу, де здобувають знання учні молодших класів.

Саме тут освітяни району спостерігали, як педагоги-початківці працюють над втіленням принципів нової української школи.


Загалом враження звісно тільки позитивні – школа по-домашньому привітна та ошатна, цікаво та професійно облаштований кожен її куточок, тут тепло і комфортно. Зовні заклад теж має естетичний та привабливий вигляд.

Під час тематичної частини освітяни обговорили шляхи покращення умов навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.

Директор Інклюзивно-ресурсного Центру Надія Басюк доступно розповіла про вимоги до ресурсних кімнат, які в майбутньому будуть створені в навчальних закладах району.

Як запобігти дитячому травматизму, інформував присутніх Олександр Козир, страховий експерт з питань охорони праці.


А голова постійної депутатської комісії Олешківської районної ради з питань науки, освіти, культури молоді, спорту та взаємодії ЗМІ Георгій Журавко закликав керівників освітньої галузі до плідної співпраці з органами місцевого самоврядування.

У своєму виступі голова Олешківської районної ради Павло Потоцький відмітив, що це лише старт освітянських нарад у виїзному форматі, зупинився на приділенні більшої уваги розвитку закладів освіти району з боку місцевої влади.

Зокрема, очільник депутатського корпусу розповів про перспективи реконструкції Раденської ЗОШ шляхом співфінансування державного і районного бюджетів.

Вкотре, під час виїзної наради, було наголошено, що лише спільні узгоджені дії усіх гілок влади, компетентних керівників освітніх закладів, дають позитивний результат і направлені, насамперед, на благо найдорожчого – дитини.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів