Земельні негаразди на Херсонщині навіть школи зачіпають

Земельні негаразди на Херсонщині навіть школи зачіпають
У селі Строганівка Чаплинського району Херсонщини дирекція місцевої школи передала фермерському господарству 50 га закріплених за нею сільськогосподарських угідь.

Причому договору оренди не укладали — обмежилися угодою про спільну діяльність.

З часом фермер вирішив, що ділянку вартістю понад мільйон гривень непогано б закріпити за його господарством на постійних умовах, але втрутилася прокуратура.

За її позовом Південно-Західний апеляційний суд в Одесі вилучив землю з користування ФГ, і повернув школі. Подальшого співробітництва із кмітливим фермером у педагогів також не буде, оскільки угоду про це визнали нечинною.

Утім, на Херсонщині любителі «підгребти» під себе трохи земельки далеко не завжди хоч якісь папери оформляють. Бериславська районна прокуратура виявила ще двох таких спритників, які самочинно захопили 32 га земель держвласності біля сіл Новопетрівка та Іванівка. Завдяки суду «окупанти» звільнили вподобані ними ділянки.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів