У Херсонському держуніверситеті обговорювали Закон "Про фахову передвищу освіту"

Сьогодні, 18 лютого на базі Херсонського державного університету пройшло широке обговорення проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту».

Обговорення відбулось за участю Олега Шарова, генерального директора директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України, Тараса Кременя, народного депутата України, керівників закладів профтехосвіти, коледжів, технікумів.

Така регіональна нарада повинна дати відповіді на чимало запитань, бо сьогодні Україні потрібні потужні навчальні заклади зі зрозумілою системою фінансування, де б студент, отримуючи доступ до високого рівня освітнього простору, міг побудувати власну кар'єру: від робітничої спеціальності до молодшого спеціаліста.

Ми вивчали іноземний досвід у штаті Флориди (США), де ефективно співпрацюють освітні заклади, влада, бізнес. Але в Україні, на відміну від США, не відбулось об'єднання закладів профтехосвіти, коледжів та технікумів.

Узгоджений Закон «Про фахову передвищу освіту» повинен врегулювати чимало проблем, зробивши один інтерфейс школа - профтехосвіта, коледжі, технікуми - вищі навчальні заклади, - розказав народний депутат Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів