Херсонські учні побували на підприємстві Юрія Рожкова

"Ми побували в Європі!", - розповідають учні ЗОШ № 40 після профорієнтаційної екскурсії підприємством Юрія Рожкова,лідера Громадської платформи "Добро переможе".

Своїми враженнями поділилась і завуч з навчально-виховної роботи Наталія Гавановська: "Ми отримали незабутні емоції від заходу, а також багато корисних підказок по розумному господарюванню. У всіх приміщеннях чисто, сухо і тепло. Економічні лампи облаштовані датчиками руху. І це дає можливість заощаджувати. А двигуни на виробничому обладнанні постачають тепло у зали.

Тут же виготовляється хімічна продукція і тара для неї. Дітям найбільше сподобалось як видуваються пляшки. Виготовлене на підприємстві мило Юрій Рожков - власник заводу вручив дітям. Він така добра, розумна і проста людина! Стільки всього цікавого розказав нам під час екскурсії! Ми вражені. А ще дітей пригостили солодощами. Такого ніде більше не було. Дякуємо!"


Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" прокоментував: "Приємно, що чергова екскурсія для наших школярів вдалася. Думаю, після неї діти інакше сприйматимуть багато речей: будуть десь заощадливішими, уважнішими, бережливішими, цінуватимуть працю інших. Думаю, кожен виніс з екскурсії свій урок. Можливо, хтось визначився з майбутньою професією. У будь-якому разі, день був корисним. Чекаю у гості ще!"


Громадська платформа Юрія Рожкова - Добро Переможе

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон