Андрій Гордєєв: Схилімо голови перед тими, хто захищав державні цінності майже сто років тому

Шановні жителі Херсонщини! Героїчний бій під Крутами назавжди вписаний у сторінки національної історії, насамперед як приклад волелюбності та незламності українського народу.

Наприкінці січня 1918 року біля залізничної станції Крути поблизу села із символічною назвою Пам'ятне на відстані 130 кілометрів від Києва відбулася історична подія, яка увійшла до національного літопису.

Близько 400 майже неозброєних київських гімназистів, студентів, курсантів, юнкерів стали на шляху чотиритисячного більшовицького війська, яке мало на меті потопити в крові столицю новонародженої Української держави.

Найвищою ціною своїх молодих життів патріоти України затримали ненависного ворога. У безсилій люті московські кати знищили в нерівному бою, стратили та закатували понад 300 юних захисників Вітчизни.

На жаль, і нині нам доводиться ціною життів кращих синів та доньок України відстоювати право на незалежність.

Схилімо голови перед тими, хто захищав державні цінності майже сто років тому, і вклонімося тим, хто сьогодні стоїть на варті свободи та спокою громадян України.

Слава Україні!

Голова Херсонської ОДА Андрій ГОРДЄЄВ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон