На Херсонщині 20 претендентів на робоче місце

Послугами обласної служби зайнятості скористалися торік понад 32 тисячі безробітних. Сьогодні на обліку перебувають майже 11,2 тис. зареєстрованих осіб,з яких половину складають жінки, третину — безробітна молодь віком до 35 років.


— Наша служба активно реагує на виклики ринку праці і, як результат, за підсумками минулого року за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою більше 24 тисяч осіб, — повідомив директор обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Важливо зазначити, що впродовж минулого року роботодавці області надали до служби зайнятості 26 тис. вакансій, що на 8% більше попереднього року. Діє ефективний механізм стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць: понад 400 безробітних були працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

За словами Євгенія Єрашова, до громадських та інших робіт тимчасового характеру торік було залучено майже 5 тисяч осіб з числа безробітних, стільки ж пройшли навчання за замовленням роботодавців.

Як інформує обласне управління статистики, у грудні 2018 року середній розмір допомоги безробітним Херсонщини дорівнював 2668 грн, а на кожне вільне робоче місце претендувало 20 осіб.

Анатолій НІКОЛАЄВ
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон